Lucie Bílá – Vinařství Mutěnice

Spolupráce Lucie Bílé a BMW Bratislava, kterou zprostředkovala naše agentura VDN Promo. Díky této spolupráci Luci Bílá nyní oficiálně užívá vůz BMW X5. Zároveň byla na tomto místě prodloužena spolupráce Lucie Bílé s Vinařstvím Mutěnice, kterou rovněž zprostředkovala naše agentura VDN Promo.


Lucie Bílá – Hana Tour

Lucie Bílá vydala minulý rok novou desku Hana, ke které jsme uspořádali exkluzivně turné skrz Českou republikou. Nový program složený z písničkek jak z nové desky, tak jejích hitů, nadchnul tisíce návštěvníků.


Majk Spirit v podzemních garážích OC Skalka

25.dubna se uskutečnil úplně první koncert v garážích OC Skalka Příbram, a hned s jednou z největších hvězd rapu Majkem Spiritem. Koncert sklidil nečekaný úspěch, proto se hned pokračuje. Dále zde vystoupí další z hvězd rapové scény, Rytmus.


Video pro Victoria Tip s Leošem Marešem

Pro společnost Victoria Tip jsme kompletně realizovali kampaň s Leošem Marešem. Z naší dílny pochází i tvorba celého klipu včetně scénáře, kamery i režie.


Hana Zagorová v divadle Příbram


Bílé Vánoce Lucie Bílé

Děkujeme generálnímu partnerovi Tip Games, ČEZ a hlavním partnerům Otherm a Sapho, že se s námi podíleli na úžasné podívané při 6 koncertech ze série Bílé Vánoce Lucie Bílé.


Vánoční večer pro Dopravní podnik Praha

V prosinci 2016 jsme realizovali třídenní vánoční večírky pro zaměstnance Dopravního podniku města Prahy, během nichž se na scéně vystřídali Petra Janů, Michal David nebo kapela Yo Yo Band.


Energon na Arsenal


Kapela Olympic v Příbrami

Česká legendární skupina Olympic v čele s Petrem Jandou včera vystoupila v příbramské sportovní hale. Přibližně dvě hodiny trvající koncert viděly stovky diváků, kteří zcela zaplnili její kapacitu.


ATMO music SEN TOUR


1. Narozeniny VDN Promo

Promotérsko produkční agentura VDN Promo oslavila 14. září své 1. narozeniny přímo ve výšinách a to v Observatoři Žižkovské věže 93 metrů nad zemí. Pogratulovat přišla řada známých osobností a zlatým hřebem večera byl příchod Karla Gotta.


Video pro Tip Games s Julií Zugarovou

V lednu 2016 jsme natáčeli reklamní spot s Julií Zugarovou pro společnost Tip Games, který běží od měsíce února na Óčku a poběží i v České televizi. Kampaň jsme vymýšleli, natáčeli i produkovali.


Nissan Příbram Fashion Show

V pátek 7. října se v Příbrami uskutečnil první ročník velké módní show. Nový autosalon Nissan na Nové hospodě se změnil k nepoznání. V šoku byly všichni návštěvníci, sponzoři, i novináři. Akci těchto rozměrů v našem městě nikdo nečekal.


Lucie Bílá na Dobříšském zámku

Lucie Bílá zamířila 4. září, tento rok již potřetí, do našeho okresu. V únoru vystupovala v příbramském divadle, v červnu s kapelou zazářila na městských slavnostech v Příbrami a včera vystoupila na nádvoří dobříšského zámku. Očekávaný zájem o koncert se naplnil. Jak se říká, byl plný dům. Na straně organizátorů stálo i počasí.


Lucie Bílá v Ostravě

První spolupráce s naší nejpopulárnější českou zpěvačkou Lucií Bílou. Lucie Bílá vystoupila za doprovodu klavíristy Petra Maláska v Domě kultury města Ostravy. Lucie vystoupila před 550ti diváky a následně navštívila raut, kde se ochotně fotila se všemi sponzory. Po rautu zašla překvapit studenty na ples, který se konal o patro výše. Od začátku spolupráci s osmnáctinásobnou zlatou slavicí jsme realizovali několik jejich vystoupení a stal jsme se největším producentem Lucie Bílé pro rok 2016.


Kalendář pro Kapku naděje

Na podzim 2015 jsme zrealizovali kalendáře na téma Sociální rozdíly, který poukazoval na problémy lidí ve společnosti. Tvářemi kalendáře byly tyto celebrity: Lucie Borhyová, Leoš Mareš, Rey Koranteng, Petr Vágner, Robert Záruba, Lucie Křížková, Julie Zugarová, Míra Hejda, Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Ladislav Špaček, Milan Baroš a Jaro Slávik. Výtěžek z kalendáře putoval nadaci Kapka naděje.


Karel Gott v Příbrami

9. října proběhl v Příbrami první Galavečer populární hudby, v rámci něhož vystoupila Olga Lounová, Petra Janů a nejlepší český zpěvák Karel Gott. Galavečer vyprodal příbramskou sportovní halu. Karel Gott zůstal ještě několik po skončení svého vystoupení v hale a ochotně se fotil a podepisoval pro obyvatelé středočeské Příbrami, to byl výjimečný zážitek.


Kampaň Vinařství Mutěnice

Tváří společnosti Vinařstí Mutěnice se stala pro rok 2016 Lucie Bílá. Kampaň byla realizována prostřednictvím VDN na klíč od zajištění tváře až po celkovou produkci. Výstupem je bilboardová kampaň, inzerce, letáky a účast Lucie na firemních akcích.


Kampaň s Rytmusem 

Na podzim 2015 jsme natáčeli reklamní sporty pro Nova sport a Českou televizi s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. Patrik se stal tváří nově vznikající sázkové kanceláře. Reklamy poběží v televizi od září 2016. Celá kampaň od kreativního scénáře až po natočení, režii a produkci pochází opět od nás.