II. narozeniny VDN promo

Na podzim roku 2017 jsme oslavili na botelu Admiral 2. narozeniny VDN promo, v rámci nichž proběhl i křest Selfie kalendáře pro rok 2018 a zároveň i dražba věcí pro VDN splň si sen.


Lucie Bílá v Obořišti

24. listopadu se konal adventní koncert Lucie Bílé v kostele v Obořišti. Celý večer uvedla dvojice organizátorů Jitka Doubravová a Petr Větrovský, a ihned po nich si převzal slovo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Lucie Bílá vystoupila následně za doprovodu Petra Maláska a jako hosta si přizvala Honzu Toužimského. Koncert v kostele měl jedinečnou atmosféru.


Marta v Lucerně

Tento den se navždy zapíše do historie české hudební scény. I když se jednalo o předposlední koncert v kariéře Marty Kubišové, šlo rozhodně o vrchol závěrečného turné. 27.října 2017 se Marta rozloučila s dlouho vyprodaným publikem v pražské Lucerně, za přítomnosti několika významných hostů. Martě na pódiu zazpívala například Lucie Bílá, Aneta Langerová nebo Václav Neckář. Květinu dostala na místě například od herce Ondřeje Vetchýho, Dany Morávkové, Jitky Zelenkové, nebo samotného ministra kultury, pana Daniela Hermana. Celý koncert zaznamenala České televize, a již brzy vyjde na DVD.


Turné Marta Naposledy

Bylo pro nás ctí, zorganizovat poslední turné v kariéře takové osobnosti, jako je Marta Kubišová. Vybrali jsme k tomu sedm českých měst – Brno, Sedlčany, Chomutov, Varnsdorf, Hořovice, Prahu a České Budějovice. Právě ve zmíněném posledním městě Marta v den svých 75. narozenin kariéru definitivně ukončila. České Budějovice jsou místem, kde se narodila, a právě proto dostala během koncertu od primátora města České Budějovice vyznamenání za zásluhy.


Běh města Dobříše

Naše první sportovní akce se uskutečnila 7. října 2017 na Dobříši, kdy jsme obnovili ve spolupráci s městem Dobříš místní běh. Hned k prvnímu ročníku se přihlásilo stovky soutěžících, kteří si trať i organizaci chválili. Z řad celebrit dorazil i Leoš Mareš se svým synem a psem, kteří soutěžili za štafetu VDN promo.


Nazareth

Historicky první zahraniční kapela, která vystoupila ve města Příbram, byla skupina Nazareth, která má na svém kontě několik světových hitů. 1. října vystoupili v příbramské sportovní hale před vyprodaným publikem, a v jejich play listu nechyběly takové skladby, jako jsou Dream on nebo Love hurts.


Beseda s Martou Kubišovou

Marta Kubišová na podzim tohoto roku ukončila svou kariéru, a my jsme měli tu čest, uspořádat jí poslední sérii koncertů. Těm předcházela beseda o jejím životě, která se konala v kulturním domě na Dobříši, 21. září 2017. Jako hosté přijali pozvání herec Ondřej Vetchý, nebo Petr Malásek.


Příbram Food Festival

Festivalů s jídlem rok od roku stále přibývá, avšak Příbram zažila akci tohoto typu vůbec poprvé. Dvořákovo nábřeží se 17. září 2017 zaplnilo tisíci lidmi, kteří přišli ochutnat speciality od místních restaurací. Byl připraven i doprovodný program jako vykrajování motivů z ovoce a zeleniny, kuchařská show, a smyslem celé akce bylo hlasování o nejlepší restauraci, kterou se stal Penzion Nový Rybník. Na druhém místě Statek Svaté Pole a na místě třetím Pizzařství Příbram.


Hanka Zagorová na Dobříši

Hanka Zagorová zavítala tento rok do našeho okresu již podruhé, když 3. září vystoupila na Dobříši, o jejíž koncert byl opět velký zájem. Prostory Kopáčkova dvora vyprodala, stejně tak jako v únoru příbramské divadlo, a spolu s Petrem Rezkem předvedli takový elán, za který by se nemusel stydět kde jaký třicátník.


Rytmus v Příbrami

Přesně po třech letech vystoupil 1. září v příbramském klubu Pandora král československého rapu Patrik Vrbovský alias Rytmus. Patrik ukázal, že má stále spoustu fanoušků, kteří nechyběli ani na jeho koncertu.


Kampaň pro Stella Ateliers

Společnost Stella Ateliers oslavila letos 20 let od svého založení. K jejím oslavám jsme sehnali i české celebrity jako Olgu Lounovou, Marka Ztraceného, Nikol Švantnerovou nebo Lucii Křížkovou, kteří dostali jako dárek luxusní ložní prádlo, které si nemohli vynachválit.


Lucie Bílá – Vinařství Mutěnice

Spolupráce Lucie Bílé a BMW Bratislava, kterou zprostředkovala naše agentura VDN Promo. Díky této spolupráci Luci Bílá nyní oficiálně užívá vůz BMW X5. Zároveň byla na tomto místě prodloužena spolupráce Lucie Bílé s Vinařstvím Mutěnice, kterou rovněž zprostředkovala naše agentura VDN Promo.


Lucie Bílá – Hana Tour

Lucie Bílá vydala minulý rok novou desku Hana, ke které jsme uspořádali exkluzivně turné skrz Českou republikou. Nový program složený z písničkek jak z nové desky, tak jejích hitů, nadchnul tisíce návštěvníků.


Majk Spirit v podzemních garážích OC Skalka

25.dubna se uskutečnil úplně první koncert v garážích OC Skalka Příbram, a hned s jednou z největších hvězd rapu Majkem Spiritem. Koncert sklidil nečekaný úspěch, proto se hned pokračuje. Dále zde vystoupí další z hvězd rapové scény, Rytmus.


Video pro Victoria Tip s Leošem Marešem

Pro společnost Victoria Tip jsme kompletně realizovali kampaň s Leošem Marešem. Z naší dílny pochází i tvorba celého klipu včetně scénáře, kamery i režie.


Hana Zagorová v divadle Příbram


Bílé Vánoce Lucie Bílé

Děkujeme generálnímu partnerovi Tip Games, ČEZ a hlavním partnerům Otherm a Sapho, že se s námi podíleli na úžasné podívané při 6 koncertech ze série Bílé Vánoce Lucie Bílé.


Vánoční večer pro Dopravní podnik Praha

V prosinci 2016 jsme realizovali třídenní vánoční večírky pro zaměstnance Dopravního podniku města Prahy, během nichž se na scéně vystřídali Petra Janů, Michal David nebo kapela Yo Yo Band.


Energon na Arsenal


Kapela Olympic v Příbrami

Česká legendární skupina Olympic v čele s Petrem Jandou včera vystoupila v příbramské sportovní hale. Přibližně dvě hodiny trvající koncert viděly stovky diváků, kteří zcela zaplnili její kapacitu.


ATMO music SEN TOUR


1. Narozeniny VDN Promo

Promotérsko produkční agentura VDN Promo oslavila 14. září své 1. narozeniny přímo ve výšinách a to v Observatoři Žižkovské věže 93 metrů nad zemí. Pogratulovat přišla řada známých osobností a zlatým hřebem večera byl příchod Karla Gotta.


Video pro Tip Games s Julií Zugarovou

V lednu 2016 jsme natáčeli reklamní spot s Julií Zugarovou pro společnost Tip Games, který běží od měsíce února na Óčku a poběží i v České televizi. Kampaň jsme vymýšleli, natáčeli i produkovali.


Nissan Příbram Fashion Show

V pátek 7. října se v Příbrami uskutečnil první ročník velké módní show. Nový autosalon Nissan na Nové hospodě se změnil k nepoznání. V šoku byly všichni návštěvníci, sponzoři, i novináři. Akci těchto rozměrů v našem městě nikdo nečekal.


Lucie Bílá na Dobříšském zámku

Lucie Bílá zamířila 4. září, tento rok již potřetí, do našeho okresu. V únoru vystupovala v příbramském divadle, v červnu s kapelou zazářila na městských slavnostech v Příbrami a včera vystoupila na nádvoří dobříšského zámku. Očekávaný zájem o koncert se naplnil. Jak se říká, byl plný dům. Na straně organizátorů stálo i počasí.


Lucie Bílá v Ostravě

První spolupráce s naší nejpopulárnější českou zpěvačkou Lucií Bílou. Lucie Bílá vystoupila za doprovodu klavíristy Petra Maláska v Domě kultury města Ostravy. Lucie vystoupila před 550ti diváky a následně navštívila raut, kde se ochotně fotila se všemi sponzory. Po rautu zašla překvapit studenty na ples, který se konal o patro výše. Od začátku spolupráci s osmnáctinásobnou zlatou slavicí jsme realizovali několik jejich vystoupení a stal jsme se největším producentem Lucie Bílé pro rok 2016.


Kalendář pro Kapku naděje

Na podzim 2015 jsme zrealizovali kalendáře na téma Sociální rozdíly, který poukazoval na problémy lidí ve společnosti. Tvářemi kalendáře byly tyto celebrity: Lucie Borhyová, Leoš Mareš, Rey Koranteng, Petr Vágner, Robert Záruba, Lucie Křížková, Julie Zugarová, Míra Hejda, Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Ladislav Špaček, Milan Baroš a Jaro Slávik. Výtěžek z kalendáře putoval nadaci Kapka naděje.


Karel Gott v Příbrami

9. října proběhl v Příbrami první Galavečer populární hudby, v rámci něhož vystoupila Olga Lounová, Petra Janů a nejlepší český zpěvák Karel Gott. Galavečer vyprodal příbramskou sportovní halu. Karel Gott zůstal ještě několik po skončení svého vystoupení v hale a ochotně se fotil a podepisoval pro obyvatelé středočeské Příbrami, to byl výjimečný zážitek.


Kampaň Vinařství Mutěnice

Tváří společnosti Vinařstí Mutěnice se stala pro rok 2016 Lucie Bílá. Kampaň byla realizována prostřednictvím VDN na klíč od zajištění tváře až po celkovou produkci. Výstupem je bilboardová kampaň, inzerce, letáky a účast Lucie na firemních akcích.


Kampaň s Rytmusem 

Na podzim 2015 jsme natáčeli reklamní sporty pro Nova sport a Českou televizi s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. Patrik se stal tváří nově vznikající sázkové kanceláře. Reklamy poběží v televizi od září 2016. Celá kampaň od kreativního scénáře až po natočení, režii a produkci pochází opět od nás.