„VDN promo naši společnost spojila s předními českými hvězdami s Lucií Bílou a Václavem Neckářem a to vše za takové ceny, že se nám vůbec nechtělo věřit, že je to možné. Jejich přístup je maximálně vstřícný.“

Petr Šourekmajitel společnosti Oknoplastik

Spojte se s námi!

Reklamní kampaně zpracováváme na klíč: od tvůrčího konceptu, přes výběr celebrity, návrh mediálního mixu až po komplexní realizaci. Vedle promotérské a produkční činnosti působíme i jako kreativní reklamní agentura. Umíme nepřehlédnutelné televizní, rádiové, tiskové, outdoorové, digitální i PR kampaně. S radostí pro vás uspořádáme hvězdou firemní, klientskou nebo VIP akci. Hledáte, jak oslovit s pomocí známé tváře miliony obyvatel České republiky? Jsme zde pro vás.

Chcete opravdu hvězdnou reklamu?

Hledáte marketingové a reklamní plnění na míru s výraznými osobnostmi českého šoubyznysu? Poptáváte kompaktní komunikaci, která bude nepřehlédnutelná? Zajímají vás možnosti barterové spolupráce nebo nefinančního plnění vždy s přidanou hodnotou?

S námi zastupovanými celebritami pro vás připravíme originální balíčky Námi zastupované VIP osobnosti mohou účinkovat i v reklamních a komunikačních kampaních.