Lucie Bílá – Obořiště

2.1.2022 proběhl v kostele v Obořišti Novoroční koncert Lucie Bílé za doprovodu klavíristy Petra Maláska. Další koncert Lucie Bílé v kostele je plánovaný na listopad 2022.

Bonnie Tyler

Po necelých dvou letech se fanoušci dočkali. 8.9. v Praze v Lucerna a 9.9.v Příbrami ve sportovní hale se uskutečnili koncerty britské zpěvačky Bonnie Tyler. Jednalo se vůbec o první vnitřní koncerty v těchto prostorech po 16ti měsících. Večerem provázela moderátorka Lucie Křížková. Bonnie se svou čtyřčlennou kapelou vystupovala 90 minut a zazněly i největší hity.


Noc s legendou – Jaromír Jágr ve Foru Karlín

29.8.2021 se uskutečnila první noc s legendou s Jaromírem Jágrem v Praze ve Foru Karlín. Naše show byla tentokrát mnohem více multimediální. Návštěvníci zažili spoustu emocí, a překvapení. Na pódiu zazpívali zpěváci Richard Krajčo, Roman Ondráček, Peter Nagy, mezi hosty byl kněz Zbigniew Czendlik, hokejisté Martin Straka a Jiří Šlégr. Tajným hostem, o kterém nevěděl ani Jaromír byl Kazma, který spolu se zpěvačkou Debbie a zpěvákem Jakubem Děkanem zazpívali Jardovi. Celý večer moderoval sportovní komentátor Robert Záruba. Jaromír během čtyřhodinového programu vyprávěl svůj životní příběh, který byl prokládán ukázkami a fotografiemi z Jaromírova života. Nechyběla ani oblíbená aukce předmětů od Jaromíra Jágra, kdy výtěžek z ní putoval na nadační fond Knights Foundation. Na konci večera bylo pro návštěvníky připraveno Meet and Greet s Jaromírem Jágrem.

Noc s legendou – Rytmus Praha

Další Noc s legendou z dílny VDN Promo je za námi. V rámci prémiového eventu  26.8.2021 dorazila do pražského klubu Goldfingers skutečná legenda a král československého rappu Patrik „Rytmus“ Vrbovský. V multimediální show vypráěl svůj příběh, a zazněli také jeho největší hity. V rámci večera byla  exkluzivní možnost vydražit si některé artefakty z Rytmusovi kariéry. Pro všechny návštěvníky byla možnost Meet and Greet s Rytmusem.

Noc s legendou – Attila Végh Praha Goldfingers

24.9. se Noc s legendou vrátila do Prahy, poprvé do pražského klubu Goldfingers. Tento večer byl v novém formátu. Před Attilou Véghem si lidé mohli poslechnout příběh dvou hostů ze světa MMA – Michala Martínka a Lajoše Kleina. Po nich přišel Attila Végh, jehož show byla doprovázena video ukázkami. Na konci show proběhla tradiční dražba a nechybělo ani Meet and greet.

Energon Běh

19.6.2021 se na Energonu Dobříš uskutečnil již druhý ročník běžeckého závodu Energon běh, který volně navazoval na Běh města Dobříše, který jsme pořádali v letech 2017 a 2018. Ani letos nechyběli dětské závody, štafetové závody, fitness běh na 5 kilometrů a hlavní závod na 10 kilometrů, který vedl přes přilehlé Brdy. Nejrychlejším závodníkem se stal Roman Bonk.

Penzion Cup

15.5.2021 se na Penzion Nový rybník v Obořišti uskutečnil již druhý ročník běžeckého závodu pro dospělé- Penzion cup. Letos se ho zúčastnilo 130 běžců. Nejrychlejším závodníkem se stal Jaroslav Blažek, který mimo cen a medaile získal i auto na víkend od společnosti Auto-Poly.

Vůz Kia pro Jana Kollera

Pro nejlepšího střelce v historii české fotbalové reprezentace Jana Kollera jsme v rámci marketingové spolupráce zprostředkovali vůz od Kia Sorento od společnosti Kia České republika. Přejeme ti Honzo mnoho šťastně najetých kilometrů.

Shimano a Jan Koller

Janu Kollerovi jsme zprostředkovali dvouletou spolupráci se společností Shimano. Honza je i po fotbalové kariéře sportovní nadšenec, a už v současné době zdolává Českou republiku na elektrokole, které dostal jako součást spolupráce.

Royal Water a české celebrity

Spojili jsme české celebrity a sportovce se značkou Royal Water, výrobcem prémiových vod. Jejich královské vody si díky nám aktuálně vychutnává například Lucie Bílá, Olga Lounová nebo Václav Kadlec.

Noc s legendou – Attila Végh Brno

12.9. se v Brně uskutečnila další noc s legendou s Attilou Véghem. Součástí programu bylo promítání filmu Attila a následně jsme na podiu přivítali MMA zápasníka Jiřího Procházku,  kterého moderátor Petr Větrovský vyzpovídal ohledně jeho života a kariéry. Po Jiřím přišel na pódiu za obrovského potlesku a nástupovém songu Majka Spirita Attila Végh. Po dobu jeho vystoupení se publikum náramně bavilo. Večer byl zakončen dražbou předmětů patřících Attilovi Véghovi a nakonec se lidé mohli s Attilou i Jirkou setkat a vyfotit.

Leoš Mareš v Příbrami

21.8. se uskutečnila DJ show s Leošem Marešem v Příbrami, v letním kině. 900 návštěvníků si užívalo skvělou atmosféru Summer párty. Jako první vystoupila Olga Lounová, která si jako hosta pozvala svou sestru. Dále zazpívala skupina Holki, a pak už přišel Leoš Mareš. Hostem v jeho show byl Pavel Callta.

VDN Fest

31.8. jsme na Penzionu Nový rybník udělali první VDN Fest, kde vystoupili Jitka Zelenková, Olga Lounová a Petr Kolář. Na Penzionu se sešlo kolem 450 návštěvníků, kteří si v horký letní večer užili koncert včetně afterpárty. Mezi návštěvníky byl na místě například i Jaromír Jágr nebo Ondřej Sokol.

Energon běh

Volné pokračování Běhu města Dobříše, Energon běh, se uskutečnil 4.7.2020 v areálu Energonu Dobříš. Prvního ročníku se zúčastnilo téměř 200 dětí a 200 dospělých. Hlavní trasa měla 10 kilometrů, Fitness běh 5 km, byla i kategorie štafety a běh s kočárky. Děti měly kategorie dle věku a pro každého byla připravena medaile hned v cíli. Závodníci v daných kategoriích, jenž se umístili na prvních místech, si rozdělili ceny v hodnotě 100.000,- Kč. Běhu se zúčastnila i Olga Lounová, která odstartovala hlavní závod a sama si zaběhla jednu etapu štafety. Těšíme se na další ročník.

Penzion Cup

16.5.2020 se uskutečnil na Penzionu Nový rybník první běžecký závod, Penzion Cup. Byl to zároveň  první pokoronavirový závod v okrese Příbram, možná i celé republice. V hlavní trase na 8,5 km závodilo 165 běžců, na trase 5 km běžců 15. Z tohoto závodu uděláme tradici a na další ročník se můžete těšit už příští rok.

Dokument ATTILA

Dokumentární film s názvem Attila sleduje a mapuje celoživotní příběh sportovce a novodobé hvězdy Slovenska Attily Végha. Zachycuje nejdůležitější kapitoly jeho dosavadního života, a to už od raného dětství. Díky vyprávění jeho rodiny, blízkých, přátel, kolegů, sportovců, soupeřů a také dosud nikde zveřejněným archivním záběrům, může divák nahlédnout do jeho života a sledovat kroky, které ho vedly k roli MMA bojovníka, přestože k tomu neměl od dětství moc předpokladů. Příběh světového šampiona mapuje cestu skromného chlapce z Gabčíkova až na samý MMA trůn ve Spojených státech amerických. Snímek konfrontuje Attilovu dosavadní kariéru, odhaluje jeho prohry a vítězství i ze zákulisního pohledu, stejně jako sleduje vývoj sportu MMA jako takového, který je aktuálně nejdynamičtěji se vyvíjejícím sportem na světě. Divák si prožije příběh Attily Végha nejen jako světového šampiona, ale také Attily Végha, jenž pracoval pět let v Rakousku na poli, zároveň i Attily Végha, jenž se stal vzorem pro současnou generaci. Je příběhem dřiny, odhodlání, síly, ale také příběhem přátelství, která zůstanou po celý život. Boj s životem samotným, boj o možnost vůbec sportovní kariéru mít, vlny úspěchů i vlny proher a zoufalství, to vše je ve filmu zachyceno stejně jako průběh a podrobné přípravy na dnes už legendární zápas století mezi Attilou a Karlosem „Terminátorem“ Vémolou.
V kinech leden/únor 2020

Noc s legendou Attila Végh – Praha

7.2.2020 se konala Noc s legendou s Attilou Véghem v Praze. Večerem provázel moderátor Petr Větrovský, který si nejprve pozval na pódium Makhmuda Muradova. Následně návštěvníci shlédli dokument Attila. Hudebním hostem večera byl Majk Spirit, který společně s Petrem Větrovským vyzval za obrovského potlesku na pódium Attilu Végha. Attila odpovídal 40 minut na otázky moderátora i hostů. Publikum se téměř celý večer bavilo. Na závěr večera se dražily Attilovi předměty a proběhlo Meet and Greet.


Noc s legendou Attila Végh – Bratislava

4.2.2020 se konala další Noc s legendou, jejíž hostem byl tentokrát MMA zápasník Attila Végh. Ten odpovídal na vtipné otázky moderátora Petra Větrovského a publikum se celou dobu bavilo. V rámci včera se promítal dokument Attila. Hostem byl UFC zápasník Makhmud Muradov a hudebním hostem Majk Spirit. Na závěr večera se konala aukce předmětů Attily Végha a Meet and Greet s oběma bojovníky.


4. narozeniny VDN Promo a křest kalendáře Dany Morávkové

2.12. jsme na Botelu Admiral oslavili již 4.firemní narozeniny. Tak jak už to bývá každý rok zvykem i letos jsme křtili kalendář. Rok 2020 bude na našich stěnách zdobit Dana Morávková, která se stala jeho tváří. Na Botel Admiral dorazila řada celebrit – Jaromír Jágr, Attila Végh, Lucie Křížková, Radim Fiala, nebo Těžký Pokondr, který se postaral o hudební program. Obrazy s motivy z kalendáře byly vydraženy pro dobročinné účely a vybralo se téměř 200.000,- Kč.


Bílé Vánoce Lucie Bílé ve Srakonicích

Po Hořovicích pokračovaly Bílé Vánoce Lucie Bílé ve Strakonicích. Tam se konaly 21.11.2019.  Dům kultury byl vyprodán už od léta. Hosty opět přivítal kněz Zbigniew Czendlik. Lucie Bílá zazpívala dvacet songů, mezi nimiž nechyběly hity jako Ave Maria, Desatero nebo Tichá noc. I ve Strakonicích byl hudebním hostem muzikálový zpěvák Jan Toužimský. Lucii i Jana doprovázel klavírem Petr Malásek.


Bílé Vánoce Lucie Bílé v Hořovicích

První koncert z turné Bílé Vánoce Lucie Bílé pro rok 2019 se konal 20.11.2019 ve středočeských Hořovicích. Lucie Bílá zde odstartovala tradiční tour před vyprodaným městským kulturním domem. Večer uvedl římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik, který pobavil publikum. Lucie Bílá jako vždy všechny svým zpěvem očarovala. Doprovázel ji klavírista a hudební skladatel, Petr Malásek. Hudebním hostem byl muzikálový zpěvák Jan Toužimský. Lucie Bílá sklízela potlesk ve stoje a obdržela od fanoušků několik pugetů květin a dárků.


Sametová 30

K výročí 30 let od Sametové revoluce jsme uspořádali 16.11.2019 v pražské Lucerně koncert Sametová 30. V rámci něho vystoupili Jan Křížek, Vojta Dyk a Marta Kubišová, která byla hlavní hvězdou večera. Lucerna byla naplněna až po strop a atmosféra vzpomínek na revoluci, byla cítit po celý koncert. V hledišti seděla řada českých celebrit – Eva Holubová, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Dana Morávková, Olga Sommerová, Nora Fridrichová a Dagmar Havlová, bývalá první dáma, jejíž manžel Václav Havel byl s revolucí neodmyslitelně spojen. Večer moderovali Lucie Křížková a Jakub Železný.


SANDRA v Příbrami

Během mini tourné v České republice vystoupila Sandra 5.10.2019 i ve středočeské Příbrami. Tam vyprodala sportovní halu a návštěvníci měli fenomenální zážitek v podobě nezapomenutelné show.


SANDRA v Lucerně

Zpěvačka Sandra vystoupila 4.10.2019 před zaplněnou pražskou Lucernou, kterou hned postavila na nohy. Během 90ti minutového koncertu zazněly všechny její největší hity.


Křest videoklipu Marty Kubišové

9.9.2019 měl premiéru videoklip Marty Kubišové k písni Modlitba pro Martu. Slavnostní odhalení videoklipu proběhlo v prestižním malém sále kina Lucerna. Videoklip byl natočen k výročí 30 let od Sametové revoluce. Shlédnout ho můžete ZDE.


Energon 20 let

Pro společnost Energon jsme organizovali oslavu k 20.výročí založení firmy. Zajišťovali jsme kompletní program, catering, technické zabezpečení, zařízení umělců, PR. Odpoledne bylo věnováno dětem v podobě několika stanovišť, skákacího hradu, foto koutku, elektro koloběžek, a také sportu, kdy byl k dispozici tenis, zorbing, plážový i klasický volejbal. Navečer vystoupil na podiu kouzelník, a po něm už hlavní hudební program, kde zazpívala Olga Lounová, Lenny a Majk Spirit.


Tyson Fury

Světový boxerský šampion Tyson Fury přijel vyprávět svůj neobyčejný životní příběh do Prahy! Show s názvem Tyson Fury Tour odstartovala ve čtvrtek 20.6. 2019 v pražském klubu SaSaZu. Několik stovek diváků si poslechlo jeho fenomenální životní příběh. V rámci show se na podiu za účasti šampiona, Tysona Furyho, odehrál Staredown zápasu století Attila Végh vs Karlos Vemola. Speciálním hostem byl Rytmus, který v průběhu večera zarepoval Tysonovi Furymu nástupovku. Hosté se s Tysonem Furym setkali také osobně v rámci Meet & Greet a mohli tak zažít jedinečný zážitek. Celým večerem provázel moderátor Ondřej Novotný.


Fashion Second Hand 5!

Fashion Second Hand oslavil 23.3.2019 půlkulatiny. Ve sportovní příbramské hale se uskutečnil jubilejní 5. ročník největší akce s oblečením na Příbramsku. Na akci se sešlo celkem přes 50 prodejců, kteří prodávali své fashion kousky od 9 do 12 hodin. Neprodané oblečení, které prodávající odložili do připravených pytlů bylo převezeno na dobročinné účely.


Galavečer populární hudby

23.2.2019 proběhl v Příbrami Galavečer populární hudby. V rámci večera vystoupil Marek Ztracený, vítězka poslední řady Super Star, Tereza Mašková a mnohonásobný Zlatý slavík Karel Gott. Ten v Příbrami ukázal před vyprodanou Příbramskou halou svou vrcholnou formu. Celým večerem provázela moderátorka Lucie Křížková.


III. Narozeniny VDN promo

V pondělí 3.12.2018 agentura VDN promo oslavila své 3 narozeniny. V rámci večera proběhl křest kalendáře Marty Kubišové s názvem Pořád Svobodná. Kmotrem se stal Karel Gott a Ondřej Vetchý. Byly vydraženy také 3 obrazy v celkové hodnotě 69 000 Kč, které Marta Kubišová využije na pomoc útulkům, které sama vybrala.


Vánoční koncert Obořiště

K příležitosti oslav 100 let české státnosti ve středočeském kraji se konal koncert, na kterém vystoupila Jitka Zelenková, Lucie Bílá a Marta Kubišová. Koncert se uskutečnil v krásném kostele sv. Josefa v Obořišti 23.11.2018.


Mike Tyson tour

Ve čtvrtek 1.11. 2018 jsme uskutečnili jedinečnou show s Mikem Tysonem v SASAZU. Tisíc diváků si poslechlo jeho fenomenální životní příběh. Lidé se také s Mikem osobně setkali na Meet & Greet a zažili jedinečný zážitek. Speciálním hostem byl Karlos Vémola a Rytmus, ten v průběhu večera zarepoval Mikovi Tysonovi nástupovku. Celým večer provázel moderátor Libor Bouček.


Alphaville Příbram

Kapela Alphaville vystoupila v pátek 5.10.2018 v Příbrami. Tento jedinečný zážitek si nenechalo ujít téměř 1 500 lidí. Protože světová kapela Alphaville vystupovala do teď pouze ve velkých městech, Příbram se tak zařadila mezi světové metropole.


Alphaville Praha

Světová kapela Alphaville přijela ve čtvrtek 4.10.2018 do pražské Lucerny. Na koncert této významené světové kapely dorazilo 2 200 lidí, kteří zažili neopakovatelnou show a skvělou atmosféru.


Příběh Hudby

V neděli 30.9.2018 se v Obecním domě v Praze uskutečnil prestižní koncert k výročí 100 let od založení Československa. Zazpívali umělci, kteří jsou fenomény určitých dekád historie naší země. Vystoupila Dagmar Pecková, Aneta Langerová, Vojtěch Dyk, David Koller, Richard Müller a Marta Kubišová, která se nachvíli vrátila na jeviště. Umělci zazpívali za doproduvu kapely petra Maláska a orchetru SCore Orchesta.


Dobříš – 100 let české státnosti

V úterý 25.9.2018 se v nově zrekonstruované Dobříšské sportovní hale uskutečnil koncert k výročí 100 let České republiky. Vystoupila Jitka Zelenková, která nedávno oslavila 50 let na hudební scéně, Petra Janů a nejlepší česká zpěvačka Lucie Bílá. Zpěvačky doprovodila kapela Petra Maláska.


Festival živých soch

V sobotu 22.9.2018 jsme vrátili život do Pražské ulice v Příbrami. Uskutečnil se zde festival živých soch. Jedinečný zážitek a skvělou podívanou zažilo celkem 12 000 návštěvníků. Po celou dobu konání akce panovala nádherná atmosféra.


Nymburk – 100 let české státnosti

Druhý koncert k výročí 100 let republiky se konal 20.9.2018 ve středočeském Nymburku. Vystoupila Jitka Zelenková, Petra Janů a Marta Kubišová. Ta nedávno ukončila kariéru, ale vzhledem k tomuto významnému výročí se výjimečně na pódium na okamžik vrátila.


Mladá Boleslav – 100 let české státnosti

Koncertem v Mladé Boleslavi jsme 18.9.2018 odstartovali šňůru koncertů k výročí 100 let České republiky. Koncert se uskutečnil v nádherném prostředí Sboru českých bratří. Jitka Zelenková, Petra Janů a Marta Kubišová zazpívaly za doprovodu kapely Petra Maláska.


Běh města dobříše

V neděli 16.9. 2018 jsme odstartovali naší druhou sportovní akci. Konal se zde 2. druhý ročník Běhu města Dobříše. Běh proběhl ve spolupráci s městem Dobříš. Závodilo stovky soutěžících, kteří byli nadšeni z organizace a doprovodného programu.


Příbram Food Festival

3. června se na Dvořákově nábřeží v Příbrami uskutečnil již druhý ročník Příbram Food Festivalu. Jeho se zúčastnilo třináct regionálních restaurací, které soutěžili o titul Nejlepší restaurace Příbram Food Festivalu 2018. Tou se stal Statek Svaté Pole, na 2. místě skončila Equitana Martinice a na 3.místě skončil Penzion Nový rybník. V rámci dne vystoupil Petr Kotvald se svými tanečnicemi.


Peter Nagy na Dobříši

31.5.2018 jsme zahájali koncertem ve středočeské Dobříši spolupráci s Peterem Nagym. Právě ten se svou kapelou Indigo vystoupil v tomto středočeském městě. Návštěvníci odcházeli s úžasným zážitkem.


Fashion Second Hand

24.3. se uskutečnil již čtvrtý ročník charitativního Fashion Second Handu. Tentokrát v nových prostorech, ve sportovní hale. Nakoupit oblečneí přišly stovky žen. Zbylé oblečení se odkládalo do připravených pytlů, které byly odvezeny na dobročinné účely.


Michal David v Nymburce

2.3.2018 jsme pořádali vystoupení Michala Davida na plese v Nymburce.


Lucie Bílá v Divadle Příbram

Lucie Bílá vstoupila 2.3.2018 v příbramském divadle za doprovodu klavíristy Petra Maláska. Jejich koncertu přihlíželo vyprodané divadlo.


II. narozeniny VDN promo

Na podzim roku 2017 jsme oslavili na botelu Admiral 2. narozeniny VDN promo, v rámci nichž proběhl i křest Selfie kalendáře pro rok 2018 a zároveň i dražba věcí pro VDN splň si sen.


Lucie Bílá v Obořišti

24. listopadu se konal adventní koncert Lucie Bílé v kostele v Obořišti. Celý večer uvedla dvojice organizátorů Jitka Doubravová a Petr Větrovský, a ihned po nich si převzal slovo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Lucie Bílá vystoupila následně za doprovodu Petra Maláska a jako hosta si přizvala Honzu Toužimského. Koncert v kostele měl jedinečnou atmosféru.


Marta v Lucerně

Tento den se navždy zapíše do historie české hudební scény. I když se jednalo o předposlední koncert v kariéře Marty Kubišové, šlo rozhodně o vrchol závěrečného turné. 27.října 2017 se Marta rozloučila s dlouho vyprodaným publikem v pražské Lucerně, za přítomnosti několika významných hostů. Martě na pódiu zazpívala například Lucie Bílá, Aneta Langerová nebo Václav Neckář. Květinu dostala na místě například od herce Ondřeje Vetchýho, Dany Morávkové, Jitky Zelenkové, nebo samotného ministra kultury, pana Daniela Hermana. Celý koncert zaznamenala České televize, a již brzy vyjde na DVD.


Turné Marta Naposledy

Bylo pro nás ctí, zorganizovat poslední turné v kariéře takové osobnosti, jako je Marta Kubišová. Vybrali jsme k tomu sedm českých měst – Brno, Sedlčany, Chomutov, Varnsdorf, Hořovice, Prahu a České Budějovice. Právě ve zmíněném posledním městě Marta v den svých 75. narozenin kariéru definitivně ukončila. České Budějovice jsou místem, kde se narodila, a právě proto dostala během koncertu od primátora města České Budějovice vyznamenání za zásluhy.


Běh města Dobříše

Naše první sportovní akce se uskutečnila 7. října 2017 na Dobříši, kdy jsme obnovili ve spolupráci s městem Dobříš místní běh. Hned k prvnímu ročníku se přihlásilo stovky soutěžících, kteří si trať i organizaci chválili. Z řad celebrit dorazil i Leoš Mareš se svým synem a psem, kteří soutěžili za štafetu VDN promo.


Nazareth

Historicky první zahraniční kapela, která vystoupila ve města Příbram, byla skupina Nazareth, která má na svém kontě několik světových hitů. 1. října vystoupili v příbramské sportovní hale před vyprodaným publikem, a v jejich play listu nechyběly takové skladby, jako jsou Dream on nebo Love hurts.


Beseda s Martou Kubišovou

Marta Kubišová na podzim tohoto roku ukončila svou kariéru, a my jsme měli tu čest, uspořádat jí poslední sérii koncertů. Těm předcházela beseda o jejím životě, která se konala v kulturním domě na Dobříši, 21. září 2017. Jako hosté přijali pozvání herec Ondřej Vetchý, nebo Petr Malásek.


Příbram Food Festival

Festivalů s jídlem rok od roku stále přibývá, avšak Příbram zažila akci tohoto typu vůbec poprvé. Dvořákovo nábřeží se 17. září 2017 zaplnilo tisíci lidmi, kteří přišli ochutnat speciality od místních restaurací. Byl připraven i doprovodný program jako vykrajování motivů z ovoce a zeleniny, kuchařská show, a smyslem celé akce bylo hlasování o nejlepší restauraci, kterou se stal Penzion Nový Rybník. Na druhém místě Statek Svaté Pole a na místě třetím Pizzařství Příbram.


Hanka Zagorová na Dobříši

Hanka Zagorová zavítala tento rok do našeho okresu již podruhé, když 3. září vystoupila na Dobříši, o jejíž koncert byl opět velký zájem. Prostory Kopáčkova dvora vyprodala, stejně tak jako v únoru příbramské divadlo, a spolu s Petrem Rezkem předvedli takový elán, za který by se nemusel stydět kde jaký třicátník.


Rytmus v Příbrami

Přesně po třech letech vystoupil 1. září v příbramském klubu Pandora král československého rapu Patrik Vrbovský alias Rytmus. Patrik ukázal, že má stále spoustu fanoušků, kteří nechyběli ani na jeho koncertu.


Kampaň pro Stella Ateliers

Společnost Stella Ateliers oslavila letos 20 let od svého založení. K jejím oslavám jsme sehnali i české celebrity jako Olgu Lounovou, Marka Ztraceného, Nikol Švantnerovou nebo Lucii Křížkovou, kteří dostali jako dárek luxusní ložní prádlo, které si nemohli vynachválit.


Lucie Bílá – Vinařství Mutěnice

Spolupráce Lucie Bílé a BMW Bratislava, kterou zprostředkovala naše agentura VDN Promo. Díky této spolupráci Luci Bílá nyní oficiálně užívá vůz BMW X5. Zároveň byla na tomto místě prodloužena spolupráce Lucie Bílé s Vinařstvím Mutěnice, kterou rovněž zprostředkovala naše agentura VDN Promo.


Lucie Bílá – Hana Tour

Lucie Bílá vydala minulý rok novou desku Hana, ke které jsme uspořádali exkluzivně turné skrz Českou republikou. Nový program složený z písničkek jak z nové desky, tak jejích hitů, nadchnul tisíce návštěvníků.


Majk Spirit v podzemních garážích OC Skalka

25.dubna se uskutečnil úplně první koncert v garážích OC Skalka Příbram, a hned s jednou z největších hvězd rapu Majkem Spiritem. Koncert sklidil nečekaný úspěch, proto se hned pokračuje. Dále zde vystoupí další z hvězd rapové scény, Rytmus.


Video pro Victoria Tip s Leošem Marešem

Pro společnost Victoria Tip jsme kompletně realizovali kampaň s Leošem Marešem. Z naší dílny pochází i tvorba celého klipu včetně scénáře, kamery i režie.


Hana Zagorová v divadle Příbram


Bílé Vánoce Lucie Bílé

Děkujeme generálnímu partnerovi Tip Games, ČEZ a hlavním partnerům Otherm a Sapho, že se s námi podíleli na úžasné podívané při 6 koncertech ze série Bílé Vánoce Lucie Bílé.


Vánoční večer pro Dopravní podnik Praha

V prosinci 2016 jsme realizovali třídenní vánoční večírky pro zaměstnance Dopravního podniku města Prahy, během nichž se na scéně vystřídali Petra Janů, Michal David nebo kapela Yo Yo Band.


Energon na Arsenal


Kapela Olympic v Příbrami

Česká legendární skupina Olympic v čele s Petrem Jandou včera vystoupila v příbramské sportovní hale. Přibližně dvě hodiny trvající koncert viděly stovky diváků, kteří zcela zaplnili její kapacitu.


ATMO music SEN TOUR


1. Narozeniny VDN Promo

Promotérsko produkční agentura VDN Promo oslavila 14. září své 1. narozeniny přímo ve výšinách a to v Observatoři Žižkovské věže 93 metrů nad zemí. Pogratulovat přišla řada známých osobností a zlatým hřebem večera byl příchod Karla Gotta.


Video pro Tip Games s Julií Zugarovou

V lednu 2016 jsme natáčeli reklamní spot s Julií Zugarovou pro společnost Tip Games, který běží od měsíce února na Óčku a poběží i v České televizi. Kampaň jsme vymýšleli, natáčeli i produkovali.


Nissan Příbram Fashion Show

V pátek 7. října se v Příbrami uskutečnil první ročník velké módní show. Nový autosalon Nissan na Nové hospodě se změnil k nepoznání. V šoku byly všichni návštěvníci, sponzoři, i novináři. Akci těchto rozměrů v našem městě nikdo nečekal.


Lucie Bílá na Dobříšském zámku

Lucie Bílá zamířila 4. září, tento rok již potřetí, do našeho okresu. V únoru vystupovala v příbramském divadle, v červnu s kapelou zazářila na městských slavnostech v Příbrami a včera vystoupila na nádvoří dobříšského zámku. Očekávaný zájem o koncert se naplnil. Jak se říká, byl plný dům. Na straně organizátorů stálo i počasí.


Lucie Bílá v Ostravě

První spolupráce s naší nejpopulárnější českou zpěvačkou Lucií Bílou. Lucie Bílá vystoupila za doprovodu klavíristy Petra Maláska v Domě kultury města Ostravy. Lucie vystoupila před 550ti diváky a následně navštívila raut, kde se ochotně fotila se všemi sponzory. Po rautu zašla překvapit studenty na ples, který se konal o patro výše. Od začátku spolupráci s osmnáctinásobnou zlatou slavicí jsme realizovali několik jejich vystoupení a stal jsme se největším producentem Lucie Bílé pro rok 2016.


Kalendář pro Kapku naděje

Na podzim 2015 jsme zrealizovali kalendáře na téma Sociální rozdíly, který poukazoval na problémy lidí ve společnosti. Tvářemi kalendáře byly tyto celebrity: Lucie Borhyová, Leoš Mareš, Rey Koranteng, Petr Vágner, Robert Záruba, Lucie Křížková, Julie Zugarová, Míra Hejda, Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Ladislav Špaček, Milan Baroš a Jaro Slávik. Výtěžek z kalendáře putoval nadaci Kapka naděje.


Karel Gott v Příbrami

9. října proběhl v Příbrami první Galavečer populární hudby, v rámci něhož vystoupila Olga Lounová, Petra Janů a nejlepší český zpěvák Karel Gott. Galavečer vyprodal příbramskou sportovní halu. Karel Gott zůstal ještě několik po skončení svého vystoupení v hale a ochotně se fotil a podepisoval pro obyvatelé středočeské Příbrami, to byl výjimečný zážitek.


Kampaň Vinařství Mutěnice

Tváří společnosti Vinařstí Mutěnice se stala pro rok 2016 Lucie Bílá. Kampaň byla realizována prostřednictvím VDN na klíč od zajištění tváře až po celkovou produkci. Výstupem je bilboardová kampaň, inzerce, letáky a účast Lucie na firemních akcích.


Kampaň s Rytmusem 

Na podzim 2015 jsme natáčeli reklamní sporty pro Nova sport a Českou televizi s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. Patrik se stal tváří nově vznikající sázkové kanceláře. Reklamy poběží v televizi od září 2016. Celá kampaň od kreativního scénáře až po natočení, režii a produkci pochází opět od nás.