Splnili jsme další sen!

V rámci našeho nadačního fondu „VDN splň si sen” jsme se  zapojili do projektu Ježíškova vnoučata. Ve spolupráci s tímto úžasným projektem jsme mohli splnit sen paní Jarmile, a to setkat se s Lucií Bílou. Překvapení jsme připravili na vánočním koncertu v Obořišti, který se  konal v rámci oslav 100 let České republiky ve Středočeském kraji.

Splnili jsme první sen.
Vavrochovi letěli do Španělska

Marie Vavrochová a Kazimír Vavroch se starají už dlouhá léta o své dvavnuky, o něž rodiče nejeví zájem. Chlapci – Mireček a Kristián trpí atopickým ekzémem, a k tomu jim byl diagnostikován syndrom ADHD (stručně řečeno hyperaktivita). Snem jejich prarodičů bylo, aby se mohli podívat k moři. Dávají velkou naději, že by se jim slanou vodou mohl ekzém zlepšit. Kvůli nedostatku finančních prostředků jim to ale nemohli dopřát. A najednou se na scéně objevil nadační fond VDN splň si sen, a rodina Vavrochových k moři vyráží. Už dnes.

,,Skoro rok nám trvalo, než jsme vybrali ty správné lidi pro první projekt naší nadace. Už na první schůzce jsem věděl, že rodina Vavrochových jsou ti praví. Na jednu stranu se nemohu dočkat, až jim jejich sen splníme, ale na druhou stranu už teď vím, že to bude pro mě psychicky velice náročné, protože jejich příběh je velmi emotivní,“ uvedl za VDN splň si sen Petr Větrovský.

Rodina spolu s Petrem Větrovským a dalšími lidmi, kteří se budou starat o děti aby si mohli Marie s Kazimírem odpočinout, odlétá už dnes do prosluněného Španělska. ,,O destinaci jsme dlouho přemýšleli, a všem podmínkám vyhovělo právě Španělsko. Skvělé časy letů, plná penze, písečná pláž, hotel s bazénem. Věřím, že to bude pro kluky úžasný zážitek a už teď se těším na realizaci dalších splněných snů,“ zakončila Jitka Doubravová.

 

 

VDN promo přichází se zcela novým nadačním fondem, který se liší od
všech ostatních nadací a organizací. Budeme plnit sny. Vaše sny.

Máte sen setkat se s nějakou hudební nebo sportovní hvězdou?

Sen podívat se na Vaše vysněné místo?

Sen zkusit si zahrát ve filmu?

Sen o hmotném majetku?

Sen, aby se někomu z Vašich
blízkých splnil sen?