Koncert Příběh hudby získal významného generálního partnera

Praha, 11. května 2018 – Domácí automobilka Škoda Auto se stala generálním partnerem koncertu Příběh hudby, který se uskuteční 30. září 2018 v Obecním domě v Praze. Spojení s jedním z nejvýznamnějších průmyslových podniků přináší pořadatelům patřičnou dávku jistoty při pořádání oslav 100. výročí samostatného Československého státu.

,,Generální partner je při pořádání každé akce nesmírně důležitý, a to nejen z hlediska zajištění potřebných peněžních a materiálních prostředků. Tentokrát má pro nás generální partner ještě mnohem větší význam. Škoda Auto k naší zemi neodmyslitelně patří a to, že s námi bude společně slavit 100 let výročí republiky, mě osobně velmi těší,“ řekl za VDN promo ředitel Petr Větrovský.

Koncert je organizován k příležitosti oslav 100 let od založení československého státu. Na prestižní akci vystoupí řada známých tváří, jako jsou David Koller, Richard Müller, Dagmar Pecková, Vojtěch Dyk, Aneta Langerová nebo Marta Kubišová. Na prestiži koncertu přidává skutečnost, že právě Marta Kubišová ukončila minulý podzim pěveckou kariéru. Naprosto výjimečně se ještě jednou objeví na pódiu, a to právě při tomto koncertu. Návštěvníci se mohou těšit na skladby, které budou mapovat stoletou historii státu. Akci moderují Dana Morávková a Vladimír Kroc.

„V roce stého výročí založení republiky si možná intenzivněji než jindy uvědomujeme význam kultury při formování národa a státu. Škoda Auto jako největší průmyslový podnik v zemi tradičně podporuje významné kulturní akce i prestižní umělecké instituce – například Smetanovu Litomyšl, Českou filharmonii či Národní divadlo. U příležitosti oslav jubilea České republiky jsme se rozhodli podpořit právě tuto akci, čímž rozšiřujeme spektrum našich aktivit v oblasti populární hudby,“ vysvětlil zapojení společnosti Škoda Auto Česká republika vedoucí tuzemského marketingu Petr Janeba.

Vstupenky na prestižní koncert Příběh hudby jsou stále ještě k dostání v síti TicketStream.