VDN POMÁHÁ

Od roku 2015 se pravidelně věnujeme charitativní činnosti.
Za dobu působení agentury jsme poslali více než milion korun těm,
co to potřebují nejvíce.

Od roku 2015 se pravidelně věnujeme charitativní činnosti. Za dobu působení agentury jsme poslali více než milion korun těm, co to potřebují nejvíce.

100.000,-Kč pro Ellu

100.000,-Kč pro Ellu

Z charitativního fotbalového zápasu Real Topu Praha vs FK Obořiště jsme věnovali veškerý výtěžek ze vstupného a ostatního prodeje malé Elle, která trpí dětskou mozkovou obrnou a částka jí velmi pomůže v léčbě a nákupu pomůcek. Jednalo se o částku 100.000,-Kč.
Peníze pro Knights foundation 

Peníze pro Knights foundation 

Z Nocí s legendou s Jaromírem Jágrem v Praze a na Slovensku jsme z dražby věnovali statisícové 350.000,- Kč nadačnímu fondu Knights foundation.
Kalendář pro Kapku naděje

Kalendář pro Kapku naděje

Na podzim 2015 jsme zrealizovali kalendáře na téma Sociální rozdíly, který poukazoval na problémy lidí ve společnosti. Tvářemi kalendáře byly tyto celebrity: Lucie Borhyová, Leoš Mareš, Rey Koranteng, Petr Vágner, Robert Záruba, Lucie Křížková, Julie Zugarová, Míra Hejda, Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Ladislav Špaček, Milan Baroš a Jaro Slávik. Výtěžek 50.000 Kč z kalendáře putoval nadaci Kapka naděje.
Křest Kalendáře Dany Morávkové

Křest Kalendáře Dany Morávkové

Dětskému domovu Pepa v Lazci jsme věnovali před Vánocemi 2019 částku 100.000 Kč, kterou se nám podařilo vysbírat na aukci předmětů obrazů s motivy z kalendáře Dany Morávkové.
Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata

V rámci projektu Českého rozhlasu -Ježíškova vnoučata, jsme paní Haně z domova pro seniory splnili velký sen. Chtěla se jednou v životě setkat s Lucií Bílou. Zařídili jsme řidiče, který ji odvezl i s paní pečovatelkou na náš vánoční koncert Lucie Bílé do kostela v Obořišti. Paní Hana se nejen podívala na koncert, ale před ním se s Lucií Bílou i setkala a dostala od ní krásného andělíčka.

PARTNEŘI