PROBĚHLÉ AKCE

narozeniny resortu You&Me

narozeniny resortu You&Me

Dne 2.9. jsme organizovali 1. výročí narozenin pro apartmánový resort You&Me. Zde jsme se postarali o kompletní vymýšlení celého večera, včetně hlavního hosta, kterým byla Lucie Bílá.
Dino Tour

Dino Tour

V rámci Dino tour Honza s týmem zamířili 25.8. Boskovic u Brna, 27.8. Smetanovy Lhoty a 28.8. Obořiště. Celkem se zastávek zúčastnilo kolem 2500 návštěvníků, kteří si užili doprovodný program pro děti, zápas hvězd proti místním fotbalovým klubům, autogramiádu a letní kino, kde se promítal film Jan Koller, Příběh obyčejného kluka.
NOC S KAZMOU

NOC S KAZMOU

Kazma vyprávěl svůj životní příběh v Goldfingers Prague. O tom jak to všechno začalo a o nejtajnějších zákoutí jeho příběhů. Dorazil i Jaromír Jágr jako host.
Noc s Legendou Attila Trnava

Noc s Legendou Attila Trnava

27.5.2022 se konala oblíbená Noc s legendou s Attilou Véghem v Trnavě. Večer začal speciálně, a to promítáním posledního dílu seriálu Attily Végha. Hosty programu byli Ivan Buchinger, Emanuel Newton, Eliška Lenčešová, P.A.T.
Energon Běh 2022

Energon Běh 2022

Energon běh v areálů Energonu na Dobříši. Byl to již třetí ročník závodu, kde si závodníci mohli zaběhat hlavní závod na 10 kilometrů, štafety, fitness běh na 5 kilometrů a nechyběly ani oblíbené dětské závody. Právě dětí stálo na startu více než 200. Více na www.energonbeh.cz.
NOC S LEGENDOU JAROMÍR JÁGR V BRATISLAVĚ

NOC S LEGENDOU JAROMÍR JÁGR V BRATISLAVĚ

Jaromír Jágr v Bratislavě. Na noc s legendou dorazili hosté Petr Nagy, Patrik Vrbovských alias Rytmus, Elizabeth Kopecká, hokejisté Jiří Šlégr a Marcel Hossa. Nechyběla ani aukce předmětů od Jaromíra Jágra a Meet and Greet, odkud si všichni návštěvníci odnesli vytištěnou fotografii s Jaromírem Jágrem.

PARTNEŘI