REFERENCE

koncert lucie bílé

firemní akce

13.12. 2022 jsme zajišťovali soukromou vánoční firemní akci. Catering pro 920 lidí a soukromý koncert Bílé Vánoce Lucie Bílé

Koncert kapely Olympic

Firemní akce

12.12.2022 jsme zajišťovali vánoční firemní večírek v Kongresovém centru v Praze. 
Catering pro 1700 lidí a soukromý koncert skupiny Olympic – 60 let na scéně.

Hrdina je v každém z nás

Reklamní spot

Natáčeli jsme video ke kampani Hrdina je v každém z nás pro projekt www.budsuperhrdina.cz

Kia & MS Katar

Reklamní spot

Pro společnost KIA Czech jsme natáčeli promo video pro kampaň OMBC k příležitosti mistrovství světa ve fotbale v Kataru.

You&Me resort

Reklamní spoty, soc. sítě, brand materiály,...

S resortem You&Me spolupracujeme od jeho úplného začátku. Za ¾ roku od založení Instagramu jsme se dostali na číslo 17,4 tis sledujících. Doporučujeme pro resort vhodné influencery, natáčíme reklamní spoty, zajišťujeme soukromé eventy pro jejich klienty. 

Fight Night challenge

Reklamní spoty

Pro Fight Night challange zajišťujeme kompletní videa, již od jejich prvního turnaje. Natáčíme bojovníky a sestříháváme o nich dokumenty. 

Jan Koller & Shimano

spolupráce se známou tváří

Propojili jsme značku Shimano, velikána na cyklistickém trhu, s jedním z nejvýraznějších sportovců v České republice – s Janem Kollerem. Jedná se o dlouhodobý kontrakt.

Jan Koller & KIA

spolupráce se známou tváří

Honzovi Kollerovi jsme domluvili se značkou Kia Česká republika dlouholetý kontrakt v podobě bezplatného užívání automobilu značky Kia.

Energon 20 let

firemní event

Pro našeho dlouholetého obchodního partnera jsme zajišťovali velké firemní výročí 20 let pro zaměstnance, rodiny a obchodní partnery. Jednalo se celkem o 500 hostů. Nechyběl doprovodný program pro děti, spousta občerstvení, a samozřejmě kulturní program na hlavní stagy zakončený velkolepým ohňostrojem. Event jsem zařizovali od pozvánek až po samotnou realizaci.

Royal Water

spolupráce se známou tváří

Pro společnost Royal Water jsme sehnali tváře jejich značky, kterými se stali fotbalista Václav Kadlec, zpěvačka Olga Lounová nebo nejlepší česká zpěvačka Lucie Bílá.

Leoš Mareš & Viktoria tip

Reklamní spolupráce

Pro sázkovou společnost Viktoria tip jsme zajistili kampaň, včetně natočení reklamního spotu s Leošem Marešem.

PARTNEŘI