Videoklip Modlitba pro Martu

Letošní podzim se v naší zemi nese v duchu 30 let výročí Sametové revoluce. A k této příležitosti jsme natočili první oficiální videoklip k písni Modlitba pro Martu, který nepatří nikomu jinému než Martě Kubišové. Ve videoklipu si zahrála i bývalá první dáma, Dagmar Havlová. Premiéru videoklipu očekávejte v září 2019.


SANDRA

VDN promo přiveze do Čech, a to konkrétně 4.10. 2019 Lucerna a 5.10. Sportovní hala Příbram, další světovou hvězdu. Naši zemi navštíví zpěvačka Sandra, která v 80.letech bořila žebříčky světových hitparád. Mezi její největší hity patří například Everlasting love, Maria Magdalena nebo Hiroshima. V České republice zazpívá teprve potřetí v historii. Lístky jsou v prodeji v síti Ticket Stream. Pro příbramský koncert můžete zakoupit vstupenky i na recepci hotelu Belvedere.


Sametová 30

Jedinečný koncert k 30.výročí Sametové revoluce s účastí výjimečných lidí se uskuteční 16.11. 2019 v pražské Lucerně. V rámci programu vystoupí Jan Křížek, Vojtěch Dyk a s nějvětší částí programu, symbol svobody naší země, Marta Kubišová. Ta se výjimečně vrátí na pódium a při této příležitosti k oslavám tohoto výročí vystoupí pouze jednou. Koncert je také věnován k uctění památky Václava Havla. V rámci programu vystoupí i velký vlastenec Ondřej Vetchý. Lístky jsou v prodeji v síti Ticket Stream a TicketPro.


Bílé Vánoce Lucie Bílé – Hořovice

20.11.2019 do Společenského domu v Hořovicích zavítá Lucie Bílá se svým vánočním programem Bílé Vánoce. Koncert bude zahájen v 19:00 hodin. Jedinečná Lucie Bílá vystoupí za doprovodu klavíristy Petra Maláska a na pódiu se objeví i hosté jako Jan Toužímský nebo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream –  bit.ly/2Jy385k a na Infocentru v Hořovicích.


Bílé Vánoce Lucie Bílé – Strakonice

21.11.2019 se poprvé v Městském středisku ve Strakonicích od 19:00 hodin uskuteční vánoční program Lucie Bílé s názvem Bílé Vánoce. Jedinečná Lucie Bílá vystoupí za doprovodu klavíristy Petra Maláska a na pódiu se objeví i hosté jako Jan Toužímský nebo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Vstupenky jsou již nyní v prodeji na www.meks-st.cz/page/10736/dum-kultury.


Kalendář Dany Morávkové pro rok 2020

Tak jako každý rok, ani letos nebude chybět kalendář. Bude to již jubilejní pátý kalendář a letos bude patřit Daně Morávkové. Snímky v kalendáři budou symbolizovat život populární české herečky. Výtěžek z dražby a prodeje půjde na dobročinné účely.