Sametová 30

Jedinečný koncert k 30.výročí Sametové revoluce s účastí výjimečných lidí. V rámci exkluzivního programu vystoupí Jan Křížek, Vojtěch Dyk a s nějvětší částí programu symbol svobody naší země, Marta Kubišová. Ta se tak výjimečně vrátí na pódium a při této příležitosti k oslavám tohoto výročí vystoupí pouze jednou v pražské Lucerně. Koncert je také věnován k uctění památky Václava Havla. V rámci programu vystoupí i velký vlastenec Ondřej Vetchý.


Staň se Star Hostess

Jedinečný projekt a jedničená možnost stát se hosteskou v nejlepší promotérsko-produkční agentuře.

Chceš pravidelně vídat hvězdy českého i světového showbyznysu? Chceš být vidět na facebooku a instgramu s dosahem až 1 000 000 lidí/měsíc? Chceš dělat rozhovory pro naší televizi VDN TV?

Benefity které můžeš získat
Kromě zajímavého finančního ohodnocení můžeš získat také auto na víkend, elektro-koloběžku na prázdniny, permanentku do fitka nebo vlastní pořad na VDN TV.

Co proto udělat?
Pošli nám svůj životopis s fotografií + odkazy na tvé sociální sítě (FB, Insta) na email info@vdnpromo.cz


Karel Gott v Příbrami

23.2.2019

Karel Gott vystoupí 23.2.2019 v rámci Galavečera populární hudby v Příbrami, spolu s Markem Ztraceným a vítězkou Superstar 2018 Terezou Maškovou. Vstupenky jsou k prodeji od 23.11. na recepci hotelu Belvedere v Příbrami, v Dami Bubble v Tescu Příbram nebo v síti TicketStream.


Fashion Second Hand 5

23.3.2019

Fashion Second Hand oslaví v březnu půlkulatiny. Ve sportovní příbramské hale se bude konat jubilejní 5. ročník největší akce s oblečením na Příbramsku. K dispozici je jako každý rok 50 prodejních míst o velikosti školní lavice, s židlí. Veškeré štendry, krabice apod si nosí prodávající. Poplatek za prodejní místo je 70 Kč, vstup pro nakupující dobrovolný. Veškeré neprodané oblečení mohou prodávající odložit do připravených pytlů a bude převezeno na dobročinné účely. Pokud z dobrovolného vstupného vzejde po zaplacení nákladů zisk, bude věnován nadačnímu fondu VDN splň si sen. Vstup pro veřejnost je od 9:00, pro prodávající od 7:00. Akce končí v pravé poledne.

ZÁJEMCI O PRODEJ SE HLAŠTE NA: info@vdnpromo.cz, nebo do zpráv na Facebook VDN promo.