Leoš Mareš a Hosté v Příbrami

K létu patří stejně tak jako sluníčko nebo písečné pláže i zábava. Dovolujeme si Vás pozvat na výjimečnou Summer párty, která se koná 21.srpna v letním kině v Příbrami. Bude to obrovská párty se vším všudy okořeněná tím, že se do Příbrami po 4 letech vrací Leoš Mareš se svou show. Dále vystoupí také Pavel Callta a zavzpomínat můžeme také s kapelou Holki.
Vstupenky od 5.7.19:00 v síti Ticketstream

Energon běh

Navazujeme na námi organizovaný běh města Dobříše a připravujeme další běžecký závod. Zůstáváme ve stejném městě, v Dobříši, a ve spolupráci s firmou Energon Dobříš pořádáme Energon běh. Zařadili jsme spoustu kategorií tak, aby si mohl vybrat každý. Hlavní závod bude na vzdálenost 10 km, fitness běh pro ženy 5 km, štafety 4×2,5 km, dětské závody a běhy s kočárkami. Závod je součástí brdského běžeckého poháru. Registrovat se můžete na www.energonbeh.cz.

VDN FEST 2020

Koronavirus nás nezastaví. Naše plánované akce navštívíte až na podzim, ale už teď pro vás přidáváme jednu novou. Rozhodli jsme se uspořádat první mini festiválek. Pojďme se bavit a zkusit zapomenout na tu ošklivou dobu, kterou jsme si všichni prošli. V malebném prostředí u Penzionu Nový rybník, pod širým nebem, uslyšíte zpívat poslední červencový den Petra Koláře, Jitku Zelenkovou a Olgu Lounovou. Vstupenky jsou nečíslované, na stání, avšak pro starší publikum budeme mít zajištěné i lavice. Připraveno pro vás bude místní pivo Baštýř a výborný catering od mísních šéfkuchařů. Těšíme se na vás! 🙂 Kapacita je kvůli nařízení vlády samozřejmě významně omezena. Předprodej vstupenek: ZDE , v obchodu s potravinami v Obořišti a na Penzionu Nový rybník.

Noc s legendou Attila – Brno

Attila se i letos vydává na turné po České republice, kde bude v rámci večera Noci s legendou vyprávět svůj životní příběh. Jednou ze zastávek je kino Scala v Brně, 12.9.2020. Attila je znán jako vtipálek, takže se můžete těšit na ohromné množství zábavy. Jako sportovní host přijal pozvání Jiří Denisa Procházka, a těšit se můžete i na hosta hudebního. Vstupenky jsou v prodeji ZDE


Noc s legendou Bratislava – Jaromír Jágr

Po skoro již vyprodaném Foru Karlín se show s Jaromírem Jágrem přesouvá i na Slovensko do Bratislavy.
Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí. Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, se uskuteční v Edison Parku v centru Bratislavy. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.

Noc s legendou Praha – Jaromír Jágr

Po Miku Tysonovi a světovém šampionu Tysonu Furym přichází další Noc s legendou od agentury VDN Promo. Poprvé však bude v rámci této show se světovou hvězdou v hlavní roli česká žijící legenda Jaromír Jágr. Muž, který reprezentoval naši zemi po celém světě a člověk, jenž je několikanásobným mistrem světa, olympijským vítězem, držitelem Stanley cupu. Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí.

Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, tentokrát hostí Fórum Karlín. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných českých i zahraničních hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.


Bonnie Tyler – Příbram, Praha

2.12.2020 vystoupí světoznámá zpěvačka Bonnie Tyler v pražské Lucerně a o den později, 3. prosince v příbramské sportovní hale. Vstupenky na oba koncerty jsou již v prodeji na www.ticketstream.cz. Na příbramský koncert si můžete vstupenky zakoupit také ve Fashion Time Street v Pražské ulici v Příbrami.