Sametová 30

Jedinečný koncert k 30.výročí Sametové revoluce s účastí výjimečných lidí se uskuteční 16.11. 2019 v pražské Lucerně. V rámci programu vystoupí Jan Křížek, Vojtěch Dyk a s nějvětší částí programu, symbol svobody naší země, Marta Kubišová. Ta se výjimečně vrátí na pódium a při této příležitosti k oslavám tohoto výročí vystoupí pouze jednou. Koncert je také věnován k uctění památky Václava Havla. V rámci programu vystoupí i velký vlastenec Ondřej Vetchý. Lístky jsou v prodeji v síti Ticket Stream a TicketPro.


Bílé Vánoce Lucie Bílé – Hořovice

20.11.2019 do Společenského domu v Hořovicích zavítá Lucie Bílá se svým vánočním programem Bílé Vánoce. Koncert bude zahájen v 19:00 hodin. Jedinečná Lucie Bílá vystoupí za doprovodu klavíristy Petra Maláska a na pódiu se objeví i hosté jako Jan Toužímský nebo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketStream –  bit.ly/2Jy385k a na Infocentru v Hořovicích.


Bílé Vánoce Lucie Bílé – Strakonice

21.11.2019 se poprvé v Městském středisku ve Strakonicích od 19:00 hodin uskuteční vánoční program Lucie Bílé s názvem Bílé Vánoce. Jedinečná Lucie Bílá vystoupí za doprovodu klavíristy Petra Maláska a na pódiu se objeví i hosté jako Jan Toužímský nebo římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik. Vstupenky jsou již nyní v prodeji na www.meks-st.cz/page/10736/dum-kultury.


Kalendář Dany Morávkové pro rok 2020

Tak jako každý rok, ani letos nebude chybět kalendář. Bude to již jubilejní pátý kalendář a letos bude patřit Daně Morávkové. Snímky v kalendáři budou symbolizovat život populární české herečky. Výtěžek z dražby a prodeje půjde na dobročinné účely.


Bonnie Tyler – Příbram, Praha

28.3.2020 vystoupí světoznámá zpěvačka Bonnie Tyler v příbramské sportovní hale a o den později, 29.března v pražské Lucerně. Vstupenky na oba koncerty jsou již v prodeji na www.ticketstream.cz. Na příbramský koncert si můžete vstupenky zakoupit také ve Fashion Time Street v Pražské ulici v Příbrami.