Bonnie Tyler – Příbram, Praha

2.12.2020 vystoupí světoznámá zpěvačka Bonnie Tyler v pražské Lucerně a o den později, 3. prosince v příbramské sportovní hale. Vstupenky na oba koncerty jsou již v prodeji na www.ticketstream.cz. Na příbramský koncert si můžete vstupenky zakoupit také ve Fashion Time Street v Pražské ulici v Příbrami.


Noc s legendou Praha – Jaromír Jágr

Po Miku Tysonovi a světovém šampionu Tysonu Furym přichází další Noc s legendou od agentury VDN Promo. Poprvé však bude v rámci této show se světovou hvězdou v hlavní roli česká žijící legenda Jaromír Jágr. Muž, který reprezentoval naši zemi po celém světě a člověk, jenž je několikanásobným mistrem světa, olympijským vítězem, držitelem Stanley cupu. Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí.

Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, tentokrát hostí Fórum Karlín. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných českých i zahraničních hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.


Noc s legendou Bratislava – Jaromír Jágr

Po skoro již vyprodaném Foru Karlín se show s Jaromírem Jágrem přesouvá i na Slovensko do Bratislavy.
Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí. Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, se uskuteční v Edison Parku v centru Bratislavy. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.

Energon běh

Navazujeme na námi organizovaný běh města Dobříše a připravujeme další běžecký závod. Zůstáváme ve stejném městě, v Dobříši, a ve spolupráci s firmou Energon Dobříš pořádáme Energon běh. Zařadili jsme spoustu kategorií tak, aby si mohl vybrat každý. Hlavní závod bude na vzdálenost 10 km, fitness běh pro ženy 5 km, štafety 4×2,5 km, dětské závody a běhy s kočárkami. Závod je součástí brdského běžeckého poháru. Registrovat se můžete na www.energonbeh.cz.