Noc s legendou Bratislava – Attila Végh

Ještě před Nocí s legendou s Jaromírem Jágrem, která se v Bratislvě uskuteční 14.6., se můžete těšit na další naopakovatelný zážitek. Již 4.února se v CINEMAX BORY MALL v Bratislavě uskuteční Noc s legendou s aktuálně nejpopulárnějším MMA zápasníkem na Slovensku, Attilou Véghem a jeho hostem. Vstupenky si můžete zakoupit ZDE.


Noc s legendou Praha – Attila Végh

Noci s legendou pokračují. Po Miku Tysonovi, Tysonu Furym a červnovým dvěma akcím s Jaromírem Jágrem, přicházíme s další, která bude už za chvíli. Ještě dříve než Noc s legendou s Jaromírem Jágrem. V únoru si můžete dopřát neopakovatelný zážitek s československou MMA jedničkou, Attilou Véghem a jeho hvězdným hostem, jehož jméno brzy odhalíme. Ceny vstupenek začínají na 490,-. V nabídce bude samozřejmě i Meet and Greet včetně fotografie s aktuálně MMA nejpopulárnějším zápasníkem slovenské republiky, a možná i české:) Vstupenky si můžete koupit ZDE.


Bonnie Tyler – Příbram, Praha

28.3.2020 vystoupí světoznámá zpěvačka Bonnie Tyler v příbramské sportovní hale a o den později, 29.března v pražské Lucerně. Vstupenky na oba koncerty jsou již v prodeji na www.ticketstream.cz. Na příbramský koncert si můžete vstupenky zakoupit také ve Fashion Time Street v Pražské ulici v Příbrami.


Noc s legendou Praha – Jaromír Jágr

Po Miku Tysonovi a světovém šampionu Tysonu Furym přichází další Noc s legendou od agentury VDN Promo. Poprvé však bude v rámci této show se světovou hvězdou v hlavní roli česká žijící legenda Jaromír Jágr. Muž, který reprezentoval naši zemi po celém světě a člověk, jenž je několikanásobným mistrem světa, olympijským vítězem, držitelem Stanley cupu. Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí.

Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, tentokrát hostí Fórum Karlín. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných českých i zahraničních hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.


Noc s legendou Bratislava – Jaromír Jágr

Po skoro již vyprodaném Foru Karlín se show s Jaromírem Jágrem přesouvá i na Slovensko do Bratislavy.
Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí. Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, se uskuteční v Edison Parku v centru Bratislavy. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.