Leoš Mareš a Hosté v Příbrami

K létu patří stejně tak jako sluníčko nebo písečné pláže i zábava. Dovolujeme si Vás pozvat na výjimečnou Summer párty, která se koná 21.srpna v letním kině v Příbrami. Bude to obrovská párty se vším všudy okořeněná tím, že se do Příbrami po 4 letech vrací Leoš Mareš se svou show. Dále vystoupí také Pavel Callta a zavzpomínat můžeme také s kapelou Holki.
Vstupenky od 5.7.19:00 v síti Ticketstream

Noc s legendou Attila – Brno

Attila se i letos vydává na turné po České republice, kde bude v rámci večera Noci s legendou vyprávět svůj životní příběh. Jednou ze zastávek je kino Scala v Brně, 12.9.2020. Attila je znán jako vtipálek, takže se můžete těšit na ohromné množství zábavy. Jako sportovní host přijal pozvání Jiří Denisa Procházka, a těšit se můžete i na hosta hudebního. Vstupenky jsou v prodeji ZDE


Noc s legendou Bratislava – Jaromír Jágr

Po skoro již vyprodaném Foru Karlín se show s Jaromírem Jágrem přesouvá i na Slovensko do Bratislavy.
Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí. Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, se uskuteční v Edison Parku v centru Bratislavy. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.

Noc s legendou Praha – Jaromír Jágr

Po Miku Tysonovi a světovém šampionu Tysonu Furym přichází další Noc s legendou od agentury VDN Promo. Poprvé však bude v rámci této show se světovou hvězdou v hlavní roli česká žijící legenda Jaromír Jágr. Muž, který reprezentoval naši zemi po celém světě a člověk, jenž je několikanásobným mistrem světa, olympijským vítězem, držitelem Stanley cupu. Jaromír Jágr bude v rámci prémiového večera Noc s legendou vyprávět svůj příběh. Příběh obyčejného kluka, jenž dobyl celý svět a také příběh, který ještě nekončí.

Show Noc s legendou, která bude mnohem větší než kdy předtím, tentokrát hostí Fórum Karlín. Můžete se těšit na mnohem více multimédií a různých efektů, akce se účastní také několik hvězdných českých i zahraničních hostů. Uvidíte i pár emotivních překvapení, o kterých neví ani samotný Jaromír Jágr. Vstupenky ZDE.


Bonnie Tyler – Příbram, Praha

2.12.2020 vystoupí světoznámá zpěvačka Bonnie Tyler v pražské Lucerně a o den později, 3. prosince v příbramské sportovní hale. Vstupenky na oba koncerty jsou již v prodeji na www.ticketstream.cz. Na příbramský koncert si můžete vstupenky zakoupit také ve Fashion Time Street v Pražské ulici v Příbrami.