PŘIPRAVUJEME

FILM MARTIN ŠKRTEL BUĎ, ALEBO V SLOVENSKÝCH KINECH​​

28.9.2023

Po úspěšné premiéře filmu Martin Škrtel, Buď, alebo, se mohou těšit na film i ti, kdo se na stadion do Trnavy nedostali. Od 28.9.2023 bude film k vidění ve všech slovenských kinech. Připravujeme turné s Martinem Škrtelem včetně autogramiád v jednotlivých sálech.

FILM MARTIN ŠKRTEL BUĎ, ALEBO V českých KINECH

14.10.2023

Film o slovenském fotbalistovi Martinu Škrtelovi – Buď, alebo se uvede do českých kin premiérou, která se uskuteční 14.10.2023 v rámci festivalu sportovních filmů v Liberci. Následně se na něj můžete těšit ve vybraných českých kinech.

NOC S LEGENDOU MARTA KUBIŠOVÁ V LUCERNĚ

31.10.2023

V předvečer jejích narozenin se můžete po roce těšit na jedinečný zábavný večer Noc s legendou s Martou Kubišovou v hlavní roli. Naváže tak na úspěšné loňské vyprodané turné. Marta bude po boku moderátora vyprávět svůj životní příběh.

FILM Gabriela soukalová

Jaro 2024

Nejúspěšnější biatlonová závodnice v historii našeho státu se dočká svého dokumentárního filmu v naší režii. Natáčení začalo v únoru 2023 a v kinech se na ojedinělý dokument s podtitulem Pravda se pořád vyplatí můžete těšit o rok později, na jaře roku 2024.

film Martin Škrtel

Září 2023

Martin Škrtel patří mezi největší jména slovenské fotbalové scény. Bývalý obránce a též kapitán slovenské fotbalové reprezentace a slavného anglického klubu Liverpool se stal čtyřikrát fotbalistou roku a svého času byl nejdražším slovenským fotbalistou. V květnu minulého roku ukončil svou úspěšnou profesionální kariéru jako hráč FC Spartak Trnava v nejvyšší fotbalové lize. Dokumentární film vychází v září 2023 na Slovensku a v říjnu v České republice.

ZÁZRAK ZE ZÁPADU

Kveten 2023

Během měsíce dubna a května 2023 můžete na O2 TV Sport sledovat dokumentární sérii s názvem Zázrak ze západu o slavném fotbalovém klubu FC Viktoria Plzeň. Scénář, kamera, režie, střih: VDN Promo

PARTNEŘI